Jesteś tutaj: Strona główna » Ochrona prywatności »

gości on-line: 2


» skuteczna reklama w testy-gsm.pl ^

reklama: INTERESUJESZ SIĘ TELEKOMUNIKACJĄ? CHCESZ ZAROBIĆ? SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

» Menu główne

  
 • Strona główna
 • Artykuły

» Baza testów

» Redakcyjne

» Recenzje aplikacji

» Aktualnie testujemy

  Redakcja Testy-GSM.pl aktualnie testuje:

  Samsung Galaxy S II
  Samsung Galaxy S II


  HTC Sensation XE
  HTC Sensation XE


  Już wkrótce testy tych urządzeń pojawią się na stronach naszego portalu.

» Newsletter Testy-GSM.pl

Interesują Cię nowości ze świata GSM? Z utęsknieniem czekasz na kolejny test zamieszczony w naszym serwisie? Skorzystaj z naszej subskrypcji!

Twój e-mail:

» Gorące wiadomości

» Popularne artykuły

» Popularne testy

» Sonda - oddaj swój głos

  Czy korzystasz z przystawek TV (np. Apple TV, Google Cast) umożliwiających przesyłanie treści z urządzenia mobilnego do telewizora?

  Tak, korzystam
  Nie, nie korzystam

» Nasi partnerzy

» Polecamy


windows phone 7


» Ochrona prywatności

autor: redakcja, dodano dnia: 2010-02-19 11:27:57, wyświetleń: 6524

Redakcja Testy-GSM.pl dokłada wszelkich starań aby chronić dane Użytkowników odwiedzających strony naszego serwisu. Jednocześnie informujemy, iż w szczególnych wypadkach (na wniosek odpowiednich organów) indywidualne dane mogą zostać udostępnione odpowiednim instytucjom.

Logi serwera
Dane te wykorzystywane są przede wszystkim do celów statystycznych. W szczególnych przypadkach (złamanie regulaminu forum, naruszenia praw osób trzecich) informacje uzyskane z logów mogą posłużyć do zablokowania dostępu indywidualnym osobom do strony głównej jak i stron pochodnych serwisu Testy-GSM.pl.

Pliki cookies
"Ciasteczka" służą jedynie zapisywaniu indywidualnych ustawień Użytkowników, które bezpośrednie dotyczą funkcjonowania serwisu. Administracja nie ma wglądu to tych danych.

Rejestracja na forum
Rejestracja na forum naszego serwisu jest aktem dobrowolnym. Dobrowolne jest także podanie nieobowiązkowych danych osobowych, których wymaga system podczas rejestracji nowego Użytkownika. Niektóre z danych są widoczne przez wszystkich Użytkowników forum (istnieje możliwość ukrycia niektórych informacji), w tym wypadku administracja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe z tytułu ujawnienia tych danych. Administracja serwisu informuje, że w przypadku nadużyć bądź łamania ogólnoprzyjętych zasad dostęp do forum dyskusyjnego może zostać ograniczony dla indywidualnych osób.

Dodatkowo informujemy, iż redakcja serwisu Testy-GSM.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi swoich Użytkowników zarówno w komentarzach do poszczególnych treści zawartych w serwisie jak i na forum dyskusyjnym.

Redakcja serwisu pracuje na komputerach        serwis monitoruje