Jesteś tutaj: Strona główna » Reklama »

gości on-line: 4


» skuteczna reklama w testy-gsm.pl ^

reklama: INTERESUJESZ SIĘ TELEKOMUNIKACJĄ? CHCESZ ZAROBIĆ? SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

» Menu główne

  
 • Strona główna
 • Artykuły

» Baza testów

» Redakcyjne

» Recenzje aplikacji

» Aktualnie testujemy

  Redakcja Testy-GSM.pl aktualnie testuje:

  Samsung Galaxy S II
  Samsung Galaxy S II


  HTC Sensation XE
  HTC Sensation XE


  Już wkrótce testy tych urządzeń pojawią się na stronach naszego portalu.

» Newsletter Testy-GSM.pl

Interesują Cię nowości ze świata GSM? Z utęsknieniem czekasz na kolejny test zamieszczony w naszym serwisie? Skorzystaj z naszej subskrypcji!

Twój e-mail:

» Gorące wiadomości

» Popularne artykuły

» Popularne testy

» Sonda - oddaj swój głos

  Czy korzystasz z przystawek TV (np. Apple TV, Google Cast) umożliwiających przesyłanie treści z urządzenia mobilnego do telewizora?

  Tak, korzystam
  Nie, nie korzystam

» Nasi partnerzy

» Polecamy


windows phone 7


» Reklama

autor: redakcja, dodano dnia: 2010-02-19 10:51:49, wyświetleń: 22671

JESTEŚ PRZEDSIĘBIORCĄ Z BRANŻY GSM? SZUKASZ SKUTECZNEJ I TANIEJ REKLAMY? ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ REKLAMOWĄ SERWISU TESTY-GSM.PL!

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Ericsson Consumer Lab niespełna 60% Polaków ma dostęp do Internetu. Oznacza to, że dziś Internet prócz prasy, radia czy telewizji jest największym medium w którym Internauci poszukują informacji, opinii, a także co raz częściej dokonują zakupów. Internet przede wszystkim służy do czerpania informacji. W większości przypadków w Sieci można odnaleźć to, czego na próżno szukać w innych źródłach.

Internet jest wspaniałym miejscem dla przedsiębiorców. To tutaj mogą oni wyjść ze swoją ofertą poza obrzeża swoich miast, a co za tym idzie zdobyć dodatkowe zyski za swojej działaności.

Serwis Testy-GSM.pl pomimo, iż jest serwisem młodym to jednak o sporym potencjale. To co nas wyróżnia wśród tłumu innych witryn z branży GSM to konkret. My nie "lejemy wody", my mówimy jak jest. Nie skupiamy się aby za wszelką cenę omamić Użytkownika wszędobylskimi reklamami czy logo-dzwonkami, których dzisiaj już chyba nikt nie kupuje. Chcemy w łatwy i przyjemny sposób przybliżyć mu tematykę urządzeń mobilnych, która bezsprzecznie ma swoją przyszłość.

Nasz serwis jest idealnym miejscem do reklamy dla sklepów internetowych z branży GSM, operatorów komórkowych czy producentów aplikacji mobilnych. Jesteśmy otwarci na promocję nowych urządzeń czy gadżetów związanych z telekomunikacją. Oferujemy szeroki wachlarz usług reklamowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb reklamodawcy.

Postaw na młodość, kreatywność i doświadczenie.
Postaw na Testy-GSM.pl!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do działu kontakt.

Redakcja serwisu pracuje na komputerach        serwis monitoruje