Jesteś tutaj: Strona główna » Jak zostać partnerem? »

gości on-line: 3


» skuteczna reklama w testy-gsm.pl ^

reklama: INTERESUJESZ SIĘ TELEKOMUNIKACJĄ? CHCESZ ZAROBIĆ? SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

» Menu główne

  
 • Strona główna
 • Artykuły

» Baza testów

» Redakcyjne

» Recenzje aplikacji

» Aktualnie testujemy

  Redakcja Testy-GSM.pl aktualnie testuje:

  Samsung Galaxy S II
  Samsung Galaxy S II


  HTC Sensation XE
  HTC Sensation XE


  Już wkrótce testy tych urządzeń pojawią się na stronach naszego portalu.

» Newsletter Testy-GSM.pl

Interesują Cię nowości ze świata GSM? Z utęsknieniem czekasz na kolejny test zamieszczony w naszym serwisie? Skorzystaj z naszej subskrypcji!

Twój e-mail:

» Gorące wiadomości

» Popularne artykuły

» Popularne testy

» Sonda - oddaj swój głos

  Czy korzystasz z przystawek TV (np. Apple TV, Google Cast) umożliwiających przesyłanie treści z urządzenia mobilnego do telewizora?

  Tak, korzystam
  Nie, nie korzystam

» Nasi partnerzy

» Polecamy


windows phone 7


» Jak zostać partnerem?

autor: redakcja, dodano dnia: 2010-02-16 17:18:31, wyświetleń: 9320

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM JUŻ DZIŚ!

Jesteś dystrybutorem sprzętu? Zajmujesz się obsługą PR producentów urządzeń mobilnych? Zapraszamy do współpracy z serwisem Testy-GSM.pl!

Serwis Testy-GSM.pl jest niezależnym, polskim serwisem internetowym traktującym o tematyce GSM. Naszym głównym polem działania są testy urządzeń mobilnych. Swoimi rzetelnymi i profesjonalnymi testami pomagamy oraz doradzamy Internautom w wyborze najlepszego dla siebie telefonu komórkowego!

Nie skupiamy się na ofertach operatorów, promocjach czy statystykach obrazujących liczbę aktywnych kart SIM. Takich serwisów w Sieci jest już i tak za dużo. Zrozumiałymi dla zwykłego "śmiertelnika" artykułami chcemy przybliżyć naszym gościom świat telefonii GSM. Chcemy, aby takie nazwy jak Windows Mobile oraz Android, a także pojęcia Dual SIM czy HSDPA były zrozumiałe dla każdego.

Nie jesteśmy żółtodziobami jakich miliony w Internecie. Zanim zdecydowaliśmy się stworzyć Testy-GSM.pl przez lata współpracowaliśmy (i nadal to robimy) z takimi branżowymi czasopismami jak "Mobility" czy nie istniejąca już "Twoja Komórka". Pomagaliśmy przy tworzeniu takich serwisów jak InfoNokia.pl, my-sonyericsson.pl czy mobility.com.pl.

Jeżeli zajmujesz się dystrybucją urządzeń mobilnych, bądź odpowiadasz za public relations jednego z producentów telefonów komórkowych zgłoś się do nas. Rozpromuj oferowane przez siebie urządzenia. Spraw, by wszyscy zainteresowani tematyką mobilnych gadżetów zauważyli wejście na rynek nowego urządzenia. Pomóż niezdecydowanym Internautom podjąć decyzję!

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy zachęcamy do kontaktu. Napisz lub zadzwoń do nas:

Tomasz Kubiak
e-mail: wspolpraca@testy-gsm.pl
GSM: +48 698 974 790

Redakcja serwisu pracuje na komputerach        serwis monitoruje